Jaké jsou nejoblíběnější sítě v Rusku a v Číně a v jižní Americe?

V Rusku jsou velmi oblíbené sociální sítě VKontakte a Odnoklassniki. VKontakte je sociální síť podobná Facebooku a je velmi populární zejména mezi mladými Rusy. Odnoklassniki je sociální síť zaměřená na kontakt s bývalými spolužáky a kamarády ze školy a je také velmi populární v Rusku.

V Číně jsou velmi oblíbené sociální sítě Weibo a WeChat. Weibo je sociální síť podobná Twitteru a je velmi populární zejména mezi mladými Číňany. WeChat je multi-funkční aplikace, která slouží jako sociální síť, zasílání zpráv a placení za služby. Je velmi populární v celé Číně.

V jižní Americe jsou velmi oblíbené sociální sítě Facebook, Instagram a Twitter. Tyto sociální sítě jsou populární po celém světě a jsou také velmi oblíbené v jižní Americe. V některých zemích jižní Ameriky jsou také populární místní sociální sítě, jako je například Orkut v Brazílii nebo Taringa! v Argentina. Je tedy důležité zvážit, které sociální sítě jsou nejvhodnější pro vaše podnikání v závislosti na cílové skupině a zemích, ve kterých se zaměřujete.

Potřebujete zajistit pro svůj webový projekt, stránky nebo eshop internetový marketing a hledáte skutečné odborníky? Kontaktujte nás, rádi vám v pomůžeme.

Přejít nahoru